Producenci

Gwarancja bezpieczeństwa

AUTORYZOWANY PRZEDSTAWICIEL


Bezpieczeństwo

PayU to szybka prosta i bezpieczna metoda zapłaty za towar i usługi oferowane w Internecie. Firma oferuje najnowsze metody szyfrowania danych, światowej klasy sprzęt. Nad prawidłowym przebiegiem realizacji transakcji, czuwa wyspecjalizowana sekcja bezpieczeństwa, a także profesjonalny Dział Obsługi Użytkownika. Transakcje poddawane są monitoringowi, a strona zabezpieczona jest certyfikatami bezpieczeństwa i znajduje się w systemie informatycznym zabezpieczonym według norm bankowych.
 
Dzięki najnowszym zabezpieczeniom, kupowanie przez Internet stało się bezpieczniejsze niż płacenie kartą w restauracji czy sklepie. Dokonując płatności szybkim przelewem (np.mTransfer, Płacę z Inteligo itd.), nie pozostawiasz żadnych danych bankowych w naszym sklepie. Płatność przelewem odbywa się w  Twoim banku i on zapewnia bezpieczeństwo transakcji. Jeżeli korzystasz z karty kredytowej, dane karty podajesz na specjalnej stronie PayU. Nasza firma nie otrzymuje od PayU żadnych informacji dotyczących Twojej karty.
 
Twoje dane osobowe chronione są zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz. U. Nr 133, poz. 883) oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 133, poz. 1204). Dbając o jak najwyższy poziom naszych usług nie wysyłamy materiałów reklamowych oraz nie udostępniamy danych osobowych żadnym innym firmom. Dane wykorzystujemy wyłącznie do realizacji zamówienia dbając o dyskrecję i komfort naszych klientów.


DANE OSOBOWE
Firma Cosmetics Casual poprzez serwis www.e-perfumy.eu prosi o podanie danych osobowych niezbędnych do szybkiej i dyskretnej realizacji zamówienia. Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883, firma Cosmetics Casual zobowiązuje się do ochrony danych osobowych podanych prze klientów i utrzymanie ich w tajemnicy. W każdym momencie, podający dane ma prawo do ich wglądu, poprawy lub usunięcia z serwisu.
 
NEWSLETTER
W przypadku wyrażenia zgody na otrzymywanie newslettera w formie elektronicznej, klient wyraża zgodę na otrzymywanie wiadomości oraz reklam od firmy Cosmetics Casual oraz jej partnerów handlowych.