Producenci

Gwarancja bezpieczeństwa

AUTORYZOWANY PRZEDSTAWICIEL


Dostawa

GWARANCJA DYSKRECJI
Przesyłka z naszego sklepu zapakowana jest w nieoznakowany karton, pudełko lub kopertę bąbelkową. Opakowanie przesyłki zapewnia maksymalny poziom dyskrecji. Nie widnieje na nim żaden napis informujący o zawartości. Nie ma możliwości, by osoba trzecia dowiedziała się co znajduje się w paczce. Szanujemy Twoją prywatność.

Twoje dane osobowe chronione są zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz. U. Nr 133, poz. 883) oraz Ustawą  o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 133, poz. 1204). Nie ma możliwości, aby zostały udostępnione osobom trzecim. Nie wysyłamy żadnych materiałów reklamowych oraz nie udostępniamy danych osobowych żadnym innym firmom. Nasz sklep wykorzystuje dane wyłącznie do realizacji zamówień. Bardzo szanujemy prywatność naszych klientów i staramy się dbać o jak najwyższy poziom świadczonych przez nas usług.


WYGODNA I SZYBKA DOSTAWA
Standardowy czas realizacji zamówień wynosi 24 godziny. Jeżeli zamówienie zostało złożone w dniu wolnym od pracy (sobota, niedziela i święta) lub w dniu poprzedzającym dzień wolny, zostanie zrealizowane w pierwszy dzień roboczy. Produkty wysyłamy kurierem lub za pośrednictwem Poczty Polskiej, wyłącznie poleconym priorytetem w celu zapewnienia jak najszybszej dostawy oraz najwyższego poziomu bezpieczeństwa.


KOSZTY DOSTAWY:

Poczta polska - płatność przelewem lub płatność elektroniczna PayU: 10 zł

Poczta polska - płatność przy odbiorze (pobranie): 19 zł

Kurier DPD - płatność przelewem lub płatność elektroniczna PayU: 15 zł

Kurier DPD - płatność przy odbiorze (pobranie): 19 zł